KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8794330
nr 879 4330
oidentifierad konstnär, signerad. , Gårdsmotiv, 41x60
Kondition: ram och duk med skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 mars 2014
kl 20:26:25
600 kr
350 kr
600 kr